Kawalerski na pełnej petardzie!

Świadek Pana Młodego stoi przed nie lada wyzwaniem. Każdy z planowanych kompanów i sam jeszcze kawaler przeszli ciężki imprezowy szlak. Czy wystarczy nakupić wódy, chipsów i późno w noc ruszyć tyralierą na kluby?

Słysząc hasło „KAWALERSKI” każdy z najbliższych sercu pana młodego kolegów zakreśla na czerwono w kalendarzu nie wieczór, a weekend, jeszcze lepiej z poniedziałkiem na regenerację umęczonego organizmu. Bo w planach nie ma tylko siedzenia do rana przy YT i kolejnych butelek wódki. Będzie się tyle działo, że nawet nikt nie pomyśli o wrzucaniu fotek na feja.

Co nie znaczy, że jest się czego wstydzić. Po pierwsze, to co faceci lubią najbardziej zaraz za kobietami – broń i prędkość. Dorośli faceci na kilka godzin zamieniają się w chłopców i z niekrytą radością i zaangażowaniem organizują się do kolejnej bitwy, kolejnego scenariusza walki. Z karabinkami, w błocie po pas próbują oskrzydlić przeciwnika, zaskoczyć, oszukać i najzwyczajniej w świecie wygrać, bo po to przyszli. A, że boli? Przestanie! Najciekawszy widok prezentują sobą dzielni wojacy w ciepłe miesiące, gdy fantazja poniesie na plaże, do ludzi. Ciała naznaczone dziesiątkami siniaków wielkości piłki tenisowej niezwykle dumnie prezentują się w promieniach słonecznych.

Wyścigi gokartowe też są świetnym pomysłem. Rezerwacja toru, osprzęt i cała otoczka tylko podkręcają atmosferę. Najpierw mężczyzna zasiada w swoim bolidzie, uczy się delikatnego sprzęgła, ścinania zakrętów, nienadużywania hamulców. I co najważniejsze wyprzedzania. Kogo by nie ucieszył smutny wyraz twarzy mijanego przyjaciela? Bo faceci lubią rywalizację, uwielbiają wygrywać i każdy chce być najlepszy. Z każdym okrążeniem nabiera się wprawy, mniej hamuje przed zakrętami, mniej kręci bączków a więcej spycha, zajeżdża drogę i lepiej się bawi.

Na radosnych harcach spokojnie zlecą 3-4 godziny, ale co to jest w perspektywie całego weekendu? Przed nami jeszcze wiele niebezpieczeństw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.