Limuzyna, miniówki i uszy króliczków ciągle w modzie?

Jesteś Świadkową, Panna Młoda liczy na Ciebie bardziej jak na przyszłego męża. Czy planując wieczór panieński powinnaś kierować się tym, co widzisz w weekendy w centrum, czy może przy kawie, na spokojnie pogadać, co przyszła panna młoda chciałaby robić?

Na fejsie co rusz pojawiają się zwariowane fotki z wieczorów panieńskich. Dziewczyny zrobione na bóstwa szaleją po najlepszych imprezowniach w mieście. Z butelkami szampana, w długiej, czarnej limuzynie, piski i śmiechy słychać jeszcze dwie ulice dalej. Nieodłączne gadżety, szarfy, żeby nie pogubić się w tańczącym tłumie, reklamówki rozrzucanych prezerwatyw, penisowe torty, penisowe okulary, penisowe słomki i wszystko ukwiecone penisami, jak łąki w maju kwiatami. Bo to w końcu ma być wieczór inny niż wszystkie, niezapomniany i wyjątkowy. Tylko czy to pasuje do każdej z Was?

Ciekawą alternatywą jest podróż sentymentalna. Wiadomo, trzeba poświęcić na to trochę więcej czasu, ale w weekend idzie się wyrobić. Panna Młoda ma swoje ulubione miejsca, gdzie spędzała wakacje, gdzie wyjeżdżała odpocząć od „tego wszystkiego”  czy na samo wspomnienie nazwy miejscowości uśmiecha się od ucha do ucha. W doborowym gronie znajomych jeszcze raz, jeszcze przed ślubem odwiedzić je, pokazać  swoje magiczne miejsca przyjaciółkom. To wszystko nie wyklucza wspólnego wyjścia na imprezę i zabawy do białego rana. Podobno, wiem z przecieków, że wolą jednak rozmawiać, wspominać, cieszyć się wspólnym towarzystwem do tego samego rana pod kocami z butelkami dobrego wina.

A może tylko we dwie? Przecież do wesela zostało kilka dni, tyle na głowie, tyle do zrobienia, same nerwy i miliony spraw do załatwienia. Jedno popołudnie i wieczór z wyłączonym telefonem to marzenie przyszłej panny młodej. Odcięte od świata za murami SPA, możecie całkowicie zapomnieć o wszystkim chociaż na te kilka godzin. Ładowanie akumulatorów, ogromny zastrzyk pozytywnej energii zapewniają dłuuuugie masaże, maseczki i lampka szampana. Rozmarzyłaś się? J

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.