Piękna sylwetka, czyli jak schudnąć przed ślubem

Aby uniknąć efektu jojo i utraty wody, a w konsekwencji pogorszenia jędrności skóry utrata kilogramów nie powinna być większa jak cztery kilogramy w ciągu miesiąca. Dlatego nie polecamy ekspresowej kuracji trzy tygodnie przed weselem. Jak masz chwilę wolnego usiądź wygodnie i zastanów się nad kilkoma aspektami.

Najważniejsze pytania przed rozpoczęciem zrzucania kilogramów

nawyki żywieniowe

Jak wygląda Twoja dieta? zbliżasz się do pięciu posiłków dziennie, czy w ciągu dnia jadasz jak ptaszek, a w nagrodę wieczorem hulaj dusza, piekła nie ma? zbilansowane jedzenie to pierwszy i jak nie najważniejszy krok do pięknej figury. efekty pojawią się jak zapanujesz nad „koszmarami” dietetyków. Wśród najgorszych nawyków wyliczyć można: podjadanie między posiłkami, unikanie owoców i warzyw, słodycze na poprawę humoru i wieczorne uczty, po których trudno wstać od stołu.

sport w życiu Panny Młodej

Jesteś zabiegana, dużo pracujesz, masz mnóstwo spraw związanych z weselem na głowie. Wracasz do domu i o jedynym o czym marzysz to święty spokój. Jednak gdzieś docierają do Twojej świadomości opowieści koleżanek, które zmusiły się raz i drugi do wysiłku i teraz mają takiego powera, że nic ich nie zatrzyma i… wszystko im się chce. Możliwe? tak, nawet amerykańscy naukowcy o tym pisali. W tej zabawie nie chodzi o przesiadywanie na siłowni po trzy godziny siedem dni w tygodniu. Zastanów się co lubisz robić, co sprawia Tobie frajdę. Pływanie, taniec, bieganie, aerobik a może spacery. Możliwości jest tyle, że przez rok codziennie mogłabyś robić coś innego. Jeżeli nie planujesz za trzy miesiące wystartować w maratonie to urozmaicaj treningi. Wszytko może się znudzić, a Tobie ostatnie co potrzebne to zniechęcenie.

co chcesz w sobie zmienić

Wiem, każdego dnia gdy wstajesz z łóżka cały świat zamiera na chwilę z wrażenia. Jednak musisz wzbić się ponad to i stanąć krytycznie przed lustrem. Gdzie ująć, gdzie dodać tak, żebyś podobała się sobie jeszcze bardziej. Nie każdy trening znaleziony w internecie i polecany przez tysiące dziewczyn będzie dobry też dla Ciebie. Uwielbiasz swoją pupę i nic nie może zachwiać boskiej równowagi. Dlatego czytaj dokładnie opisy ćwiczeń, jak prawidłowo je wykonywać i stosuj w praktyce baaardzo dokładnie. Precyzja i skrupulatność jest równie ważne jak samo ćwiczenie. Niektórzy machają „po swojemu” zmęczą się straszliwie a o efektach nie słyszeli nigdy.

jak odchudzanie może być bardziej skuteczne

Wiedziałaś, że oprócz windy są jeszcze schody prowadzące do Twojego biura? wspaniałe ćwiczenie na uda i łydki, a jak wspinaczka jest dłuższa pozytywnie wpłynie również na Twoją kondycję. Po małe zakupy uwierz mi, można się przejść. Jak korzystasz z komunikacji miejskiej ostatni przystanek też można przespacerować w słoneczny dzień. a może po drodze masz ładny park? praca biurowa? są triki na ćwiczenie przed monitorem. najbardziej popularne z nich to wciąganie brzucha i wolniutkie odpuszczanie, spinanie pośladków i napinanie łydek unosząc pięty. czujesz mięśnie, prawda? 🙂
Do ćwiczeń w domu jest się zebrać chyba najtrudniej. Trenerzy z płyty motywują tylko za pierwszym razem, brzuszków z wyrzutów sumienia nie da się powtórzyć następnego dnia. Może problemem jest stawianie ćwiczeń w centrum. Mówisz sobie, znajdę te trzydzieści minut na zestaw atakujący brzuch. Zastanów się, ile trwa odcinek serialu, wiadomości? Oglądając to co lubisz ćwiczyć będzie się Tobie przyjemniej, na pewno nie nudno. Aktywność sprzed biurka możesz też przenieść do domu. Znienawidzone prasowanie, gotowanie czy nicnierobienie możesz łatwo urozmaicić.

A jakie Tobie przyszły pomysły czytając ten tekst? jak Ty możesz zmienić swoje życie żeby było bardziej fit? a może masz sprawdzone metody?

One thought on “Piękna sylwetka, czyli jak schudnąć przed ślubem

  • 7 lutego 2017 o 11:41
    Permalink

    Tylko trzeba do wszystkiego podchodzić z głową!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.